Cennik

Idealnie dopasowana..

Oferuje trzy pakiety do wybory, podstawą każdego z nich jest niepowtarzalny fotoreportaż ślubny.

Zawsze wybieram tę najlepsze oraz najkorzystniejsze ujęcia do reportażu. Tak by stworzyć piękną historie do której z radością będzie można wracać. Niezależnie od pakietu oferuje zdjęcia po profesjonalnej obrócę graficznej. Poniżej wyszczególnienie opcji do wyboru. W zależności od potrzeby możemy dopasować ofertę indywidualnie.

Dzień ślubu to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. A jeśli marzysz by Twoje fotografie ślubne były naturalne, piękne i niebanalne to dobrze trafiłeś. Mój przepis na „dobre zdjęcie” jest prosty. Jestem obserwatorem otaczających mnie zdarzeń i potrafię uchwycić ten właściwy i ulotny moment. Jestem wszędzie, a zarazem jestem tak jak by mnie nie było.

Fotograf ślubny - jak wybrać odpowiedniego

    Spośród tak wielu opcji, uczulam wszystkich stojących przed tą decyzją: amator – samouk nie spełni waszych oczekiwań. Prócz umiejętności kliknięcia migawki i zakupu drogie sprzętu jest mnóstwo ważniejszych czynników jednym z nich jest doświadczenie w robieniu fotoreportaży oraz posiadanie przez fotografa odpowiednich cech. Między innymi umiejętność uchwycenia właśnie „tej” ważnej chwili, następnie odpowiednio wyważona wrażliwość, kolejna i równie ważna to talent i uwielbienie do tego co robi. Zdjęcia powstające w dniu ślubu są nie powtarzalne, posiadają magie – fotograf który przewiduje kolejny krok tej pięknej uroczystości z łatwości uwieczni ważna chwile.  Od Ciebie zależy jaką pamiątkę będziesz oglądać przez następne lata. Gwarantuje Ci udany fotoreportaż, świetną zabawę podczas sesji narzeczeńskiej, genialne wspomnienie do którego  będziesz wracać przez całe życie.

Postaw na mnie i razem stwórzmy coś pięknego! 

Zobacz również moje portfolio – dużo fotoreportaży ślubnych z Gliwic, Tarnowskich Gór, Rybnika oraz innych miejsc w Polsce,  możesz zobaczyć na moim Instagramie, na który Cię serdecznie zapraszam. 

Szukasz fotografa ślubnego? Stwórzmy wspólnie coś niezwykłego! Napisz do mnie wiadomość, abym mogła przygotować ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Oferta pozostałych usług:

Obserwuj po więcej...