Wideo reklamowe

Wideo motoryzacyjne reklamowe – wykonuje filmy reklamowe dla firm – obecnie współpracuje ze studiem detailingowym, kręcąc filmy prezentujące ich prace oraz przedstawiajace usługi. Filmy są wykorzystywane we wszystkich social mediach oraz podczas dopasowywania oferty dla klienta, dzięki tej formie prezentacji często łatwiej pokazać jaki zakres prac będzie wykonywany i jakie procesy technologiczne zostaną zastosowane. 

Sesja motoryzacyjna

Sesje motoryzacyjne sprzedażowe – wykonuje zdjęcia samochodów na aukcje sprzedażowe. Profesjonalna sesja na której samochód zostanie pokazany z prawdziwy i zarazem korzystny dla odbiorcy sposób. Fotografie trafiają na ogłoszenia / aukcje typu otomoto, olx, merketplace, grupy na facebooku oraz na ogłoszenia miejskie. Bardzo pożądana w dzisiejszych czasach usługa dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Bez znaczenia czy samochód jest nowy czy używany, dzięki doświadczeniu i technologii każde auto po mojej sesji będzie wygadać fantastycznie. Dzięki pięknym zdjęciom czas sprzedaży jest znaczne krótszy, co sprzyja sprzedającemu jak i kupującemu.

Jeśli samochód wymaga wizualnego odświeżenia lub renowacji polecam zaprzyjaźnione studio auto detailingu PRODETAILING STUDIO w Gliwicach w którym można odświeżyć lakier, wyczyścić środek oraz pozbyć się ewentualnych wad pojazdu. 

Sesje motoryzacyjne lifestyle, blog, marketplace – zdjęcia robione na potrzeby klientów, którzy na codzien potrzebują ich do pracy. Blogerzy i dziennikarze motoryzacyjni, którzy zdjęcia mojego autorstwa wykorzystują do artykułów informacyjnych, a także na strony interentowe, do ulotek i biuletynów. Dużą częscią odbiorów fotografi motoryzacyjnych są  wypożyczalnie samochodów. Przepiękne zdjęcia to idealna reklama, która skusi potencjalnego klienta na wynajęcie właśnie tej maszyny z właśnie tej wypożyczalni. Cene wszystkich sesji ustalam indywidualnie, jestem elatyczna i potrafie dopasować się do wymagań klienta. 

sesja motoryzacyjna | wideo reklamowe | sesja sprzedażowa | zdjęcia samochodów | zdjęcia motocykli | śląsk