Sesja motoryzacyjna

Sesje motoryzacyjne sprzedażowe – wykonuje zdjęcia samochodów na aukcje sprzedażowe. Profesjonalna sesja na której samochód zostanie pokazany z prawdziwy i zarazem korzystny dla odbiorcy sposób. Fotografie trafiają na ogłoszenia / aukcje typu otomoto, olx, merketplace, grupy na facebooku oraz na ogłoszenia miejskie. Bardzo pożądana w dzisiejszych czasach usługa dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Bez znaczenia czy samochód jest nowy czy używany, dzięki doświadczeniu i technologii każde auto po mojej sesji będzie wygadać fantastycznie. Dzięki pięknym zdjęciom czas sprzedaży jest znaczne krótszy, co sprzyja sprzedającemu jak i kupującemu.

Jeśli samochód wymaga wizualnego odświeżenia lub renowacji polecam zaprzyjaźnione studio auto detailingu PRODETAILING STUDIO w Gliwicach w którym można odświeżyć lakier, wyczyścić środek oraz pozbyć się ewentualnych wad pojazdu. 

Sesje motoryzacyjne lifestyle, blog, marketplace – zdjęcia robione na potrzeby klientów, którzy na codzien potrzebują ich do pracy. Blogerzy i dziennikarze motoryzacyjni, którzy zdjęcia mojego autorstwa wykorzystują do artykułów informacyjnych, a także na strony interentowe, do ulotek i biuletynów. Dużą częscią odbiorów fotografi motoryzacyjnych są  wypożyczalnie samochodów. Przepiękne zdjęcia to idealna reklama, która skusi potencjalnego klienta na wynajęcie właśnie tej maszyny z właśnie tej wypożyczalni. Cene wszystkich sesji ustalam indywidualnie, jestem elatyczna i potrafie dopasować się do wymagań klienta. 

sesja motoryzacyjna | sprzedaż samochodów | sesja sprzedażowa | zdjęcia samochodów | zdjęcia motocykli | śląsk

Scroll Up